images/hoding-logo-loading-fa.png

برگزاری سومین همایش سپاس در اصفهان

رییس انجمن شرکت‌های صنعت پخش اصفهان با اشاره به اهمیت اقتصاد مقاومتی گفت: مصرف کالاهای تولید داخل توسط ایرانیان به معنای واقعی تولید و اقتصاد مقاومتی است.

حسین همتی نژاد، در حاشیه همایش گردهمایی عاملان فروش محصولات سالی و سیکارو در گفت‌و گو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: در راستای اجرای اقتصاد مقاومتی با حذف واسطه‌های غیر ضروری قیمت و خدمات را در سطح کشور به طور یکسان ارایه دادیم.

وی در رابطه با فعالیت‌های انجمن شرکت‌های صنعت پخش اصفهان افزود: انجمن شرکت‌های صنعت پخش کشور و مشخصا شعبه اصفهان، رسالت توزیع و پخش غذا و دارو را بر عهده دارد. این نهاد تشکل میان دستگاهی تلقی می‌شود و وظایف خود را با رعایت ضوابط و قوانین دولتی دستگاه‌های مختلف از جمله در قسمت دارو با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی و در رابطه با توزیع غذا و مجوزهای مربوطه با هماهنگی سازمان صنعت، معدن و تجارت انجام می‌دهد.

وی ادامه داد: اعضا این انجمن همگی از بخش خصوصی هستند و این تشکل که به عنوان نهاد بین دستگاهی تلقی می‌شود، وظایف خود را در بخش خصوصی و با نظارت‌ دستگاه‌های دولتی انجام می‌دهد.

رییس انجمن شرکت‌های صنعت پخش اصفهان اظهار کرد: همایش سپاس 3 هلدینگ پراور به واسطه یکی از اعضای انجمن که توزیع کننده اقلام غذایی است، برگزار شد که در این گردهمایی  آموزش-علمی اساتیدی در این رابطه سخنرانی موثر داشتند..

مدیر عامل شرکت پرآور پخش سپاهان در رابطه با نقش شرکت‌های پخش در زمینه فروش، تبلیغات و بازاریابی محصولات گفت: در حقیقت شبکه اصلی توزیع، در نظام فعلی توزیع کالا در کشور، در حوزه دارو و غذا با حذف واسطه‌های غیر ضروری، کالا را از مبدا تولید تا خرده فروشی و با حداقل واسطه به دست مصرف کنندگان می‌رساند.

وی افزود: به همین دلیل در این شبکه قیمت نهایی محصولات تقریبا در سطح کشور یکسان است و توزیع خدمت نیز به همین نحو به طور یکسان انجام می‌شود. این شبکه با نظارت‌های انحمن صنعت پخش ایران و نظارت‌های قانونی، تحت عنوان شرکت‌های پخش وظیفه پخش و توزیع کالا را به این شکل بر عهده دارند.

همتی نژاد اظهار کرد: شرکتی که این همایش را برگزار می‌کند مجموعه هلدینگ پرآور است. این مجموعه یک شرکت اصفهان نهاد در سطح کشور با سابقه‌ای بیست ساله در ورود به حوزه توزیع است که در چند ساله اخیر توانسته این محصولات را با برخورداری از امکان توزیع و پخش به دست مصرف کنندگان برساند.

Top